![](https://www.biopoiotita.gr/wp-content/uploads/2022/09/IMG_8499.jpg)
Είχα την τιμή να είμαι εισηγήτρια με θέμα « Ψηφιοποίηση και Γυναικεία Αγροτική Επιχειρηματικότητα» στην επιτυχημένη εκδήλωση που οργάνωσε ο Γραμματέας Αγροτικών Φορέων της ΝΔ Ανδρέας Καρασαρίνης «Η ενίσχυση του πρωτογενούς τομέα και η μετάβασή του στην ψηφιακή εποχή». στην Βέροια στις 8 Σεπτεμβρίου.
Ομιλητές στην εκδήλωση ο Υπουργός Αγροτικής Ανάπτυξης Γεώργιος Γεωργαντάς, Υφυπουργός Οικονομικών Απόστολος Βεσυρόπουλος , Πρόεδρος του ΕΛΓΑ Λυκουρέντζος Θεοφ. Ανδρέας, Αναπληρωτής Υπουργός Οικονομικών Θεόδωρος Σκυλακάκης , Γενικός Γραμματέας Ψηφιακής Διακυβέρνησης Λεωνίδας Χριστόπουλος, Αντιπρόεδρος ΕΛΓΟ ΔΗΜΗΤΡΑ Σταυρούλα Πετρή και τον Γραμματέα Ψηφιακού Μετασχηματισμού Κώστας Μαμούλης.
![Share on Facebook Facebook](https://www.biopoiotita.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/64x64/facebook.png)
![Share on Twitter twitter](https://www.biopoiotita.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/64x64/twitter.png)
![Share on Reddit reddit](https://www.biopoiotita.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/64x64/reddit.png)
![Pin it with Pinterest pinterest](https://www.biopoiotita.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/64x64/pinterest.png)
![Share on Linkedin linkedin](https://www.biopoiotita.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/64x64/linkedin.png)
![Share by email mail](https://www.biopoiotita.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/64x64/mail.png)