![](https://www.biopoiotita.gr/wp-content/uploads/2020/05/oiko-bio-2.jpg)
![](https://www.biopoiotita.gr/wp-content/uploads/2020/05/oiko-bio-300x181.png)
Η εταιρεία ΟΙΚΟ ΒΙΟ Α.Ε, με έδρα στο Μακροχώρι Ημαθίας επιθυμεί συνεργασία με βιοκαλλιεργητές (μικρής ή μεγάλης παραγωγής) των παρακάτω προϊόντων βιολογικής γεωργίας:
- Αχλάδια
- Κεράσια
- Ροδάκινα
- Νεκταρίνια
- Βερίκοκα
- Λάχανο
- Μπρόκολο
Οι ενδιαφερόμενοι παραγωγοί μπορούν να επικοινωνήσουν με την εταιρεία μας είτε στο τηλέφωνο 23310 38356, είτε ηλεκτρονικά στο email: oikobio@otenet.gr
![Share on Facebook Facebook](https://www.biopoiotita.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/64x64/facebook.png)
![Share on Twitter twitter](https://www.biopoiotita.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/64x64/twitter.png)
![Share on Reddit reddit](https://www.biopoiotita.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/64x64/reddit.png)
![Pin it with Pinterest pinterest](https://www.biopoiotita.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/64x64/pinterest.png)
![Share on Linkedin linkedin](https://www.biopoiotita.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/64x64/linkedin.png)
![Share by email mail](https://www.biopoiotita.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/64x64/mail.png)