![](https://www.biopoiotita.gr/wp-content/uploads/2017/10/pinelia-about-us-3-e1511678026143.jpg)
Ο Αγροτικός Ελαιουργικός Συνεταιρισμός Καλαμάτας διοργανώνει την Τετάρτη 6 Μαρτίου 2019 και ώρα 17:00 ημερίδα με εισηγητή τον Γεωπόνο Ζαχαρόπουλο Σπύρο, εκπρόσωπο του Οργανισμού Ελέγχου & Πιστοποίησης Βιολογικών Προϊόντων ΔΗΩ για ενημέρωση του Μέτρου 11 «Βιολογικές Καλλιέργειες» που αφορά όλους τους αγρότες της Μεσσηνίας .
Η Ημερίδα θα διεξαχθεί στις εγκαταστάσεις του Αγροτικού Συνεταιρισμού Καλαμάτας, στην οδό Ελαιοχωρίου 1, Συν. Φαραί στην Καλαμάτα.
Τηλ. Επικοινωνίας : 2721024590.
![Share on Facebook Facebook](https://www.biopoiotita.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/64x64/facebook.png)
![Share on Twitter twitter](https://www.biopoiotita.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/64x64/twitter.png)
![Share on Reddit reddit](https://www.biopoiotita.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/64x64/reddit.png)
![Pin it with Pinterest pinterest](https://www.biopoiotita.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/64x64/pinterest.png)
![Share on Linkedin linkedin](https://www.biopoiotita.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/64x64/linkedin.png)
![Share by email mail](https://www.biopoiotita.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/64x64/mail.png)